Kupa e Shqipërisë, Dinamo përmes penalltive eliminon Tiranën dhe siguron çerekfinalen

Ka përfunduar ndeshja e fundit e fazës së eliminatoreve në Kupën e Shqipërisë mes Tiranës dhe klubit të Dinamos, ku…

Kupa e Shqipërisë, mësohen skuadrat çerekfinaliste

Kanë përfunduar ndeshjet e programit të sotëm në Kupën e Shqipërisë, ku tanimë janë konfirmuar skuadrat të cilat kanë siguruar…

Kupa e Shqipërisë, këto janë ndeshjet e sotme

Kupa e Shqipërisë rikthehet sot me disa ndeshje tejet interesante, në kuadër të raundit të dytë të fazës së çerekfinales…

Kupa e Shqipërisë, këto janë ndeshjet e sotme

Kupa e Shqipërisë rikthehet sot me disa përballje interesante, të vlefshme këto për fazën e çerekfinales së sezonit të ri…

Kupa e Shqipërisë, Dinamo Tirana dhe Bylis kualifikohen tutje

Kanë përfunduar të gjitha ndeshjet e fazës eliminatore të Kupës së Shqipërisë, ku Dinamo Tirana dhe Bylisi kanë siguruar biletat…

Kupa e Shqipërisë, ja ndeshjet e sotme

Kupa e Shqipërisë do të vazhdojë sot me ndeshje në kuadër të fazës eliminatore, ku skuadra e Dinamo Tiranës do…

Kupa e Shqipërisë, këto janë ndeshjet e sotme

Kupa e Shqipërisë do të rikthehet sot me disa ndeshje tejet interesante, ku skuadra e Teutës e pret Luzin në…

Kupa e Shqipërisë, Vllaznia mysafire e Labërisë, Teuta udhëton drejt Luzit

Sezoni i ri i Kupës së Shqipërisë do të jetë i 70-ti me radhë në histori, ku skuadra e Vllaznisë…

​Skenderbeu – Vllaznia, finalja e Kupës së Shqipërisë luhet me tifozë

Sonte me fillim nga ora 19:00 në stadiumin “Air Albania” do të zhvillohet finalja e Kupës së Shqipërisë. Por, para…

Kupa e Shqipërisë, sot luhet finalja Skenderbeu – Vllaznia

Sot do të zhvillohet finalja e Kupës së Shqipërisë ku do të ballafaqohen Skenderbeu dhe Vllaznia. Ndeshja zhvillohet nga ora…
error: