Interi me një këmbë në finale të Kupës së Italisë, shënon edhe golin e tretë kundër Milanit – video

Tanimë, si duket veçse kemi mësuar finalistin e parë të Kupës së Italisë, ku Interi ka shënuar edhe golin e…

Kupa e Italisë/Gjysmëfinale “Derby della Madonnina”, Milani e shkatërron Lazion

Ka përfunduar derbi italian mes gjigandit AC Milan dhe skuadrës së Lazios, ku nikoqirët kanë siguruar biletën drejt gjysmëfinales me…

Kupa e Italisë vazhdon sot me dy ndeshje interesante

Kupa e Italisë rikthehet sot në kuadër të çerekfinales me dy ndeshje interesante. Atalanta pret në shtëpi skuadrën e Lazios,…

Kupa e Italisë rikthehet me dy ndeshje interesante

“Coppa Italia” rikthehet sot me dy ndeshje interesante, në kuadër të kualifikimeve për çerekfinale. Mbrëmë janë konfirmuar katër çerekfinalistët e…

Çerekfinalja e Kupës së Italisë – Fiorentina pret Interin

Kupa e Italisë rikthehet sot me tri ndeshje në kuadër të çerekfinaleve, ku ndeshja më interesante do të jetë mes…