Protestohet sot kundër shtrenjtimit të rrymës

Edhe sot me të filluar nga ora 14:00, në sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë do të protestohet kundër shtrenjtimit të…

Haxhiu, Lekaj, Kadaj-Bujupi dhe Baftiu dalin para drejtësisë

Ministrja Albulena Haxhiu, deputeti Pal Lekaj dhe ish-deputetet, Donika Kadaj-Bujupi dhe Besa Baftiu, do të dalin sot para drejtësisë për…

Hyrja me pagesë në Prishtinë, Behgjet Pacolli i reagon Shpend Ahmetit

Edhe kryetari i Aleancës Kosova e Re (AKR), Behgjet Pacolli ka reaguar ndaj idesë së të parit të Prishtinës, Shpend…