E zbulon gazetari i njohur italian, kjo është e ardhmja e Kumbullës

Marash Kumbulla është një nga mbrojtësit më të kërkuar në Evropë. Pas largimit të Amir Rrahmanit nga Verona, të njëjtën…

Inter duhet të zgjedh mes Kumbullës dhe Vertonghen

Interi është duke menduar për sezonin 2020-2021 dhe sigurisht merkaton, ku do të jenë goditje të përqendruara dhe nuk duhet…

Chelsea ka gati ofertën për Kumbullën

Lajme “të këqija” për Interin rreth së ardhmes së Marash Kumbullës, qendërmbrojtësit kuqezi, i piketuar nga trajneri Antonio Conte si…

Marash Kumbulla pritet të jetë pasues i Godinit

Marash Kumbulla vazhdon të përbëjë lajm në Itali edhe jashtë fushës së blertë dhe kur futbolli është ndalur për shkak…

Lazio ka gati 25 milionë euro për Kumbullën

Igli Tare nuk po punon vetëm për rinovimet por edhe për merkaton. Përveç zgjatjeve të marrëveshjeve me Lulic, Luis Alberton,…

E konfirmon menaxheri, Kumbullën e duan shumë klube

Që Marash Kumbulla kërkohet nga gjysma e Europës tashmë nuk ka më dyshime. Lajmet që qarkullojnë në media janë konfirmuar…
error: