Situata e zjarreve në Kukës, izolohet vatra te Maja e Rrunës

Vatra e zjarrit në Maja e Rrunës (Laku i Pyllit) në Kukës është izoluar dhe për mbajtjen nën kontroll të…

​FSK në Shqipëri, operacion në zonën e Kalimashit dhe fshatin Shënmëri

Kontingjenti i Forcës së Sigurisë së Kosovës ( FSK ) ka zbarkuar dje në Republikën e Shqipërisë për t’i dalë…

​Del jashtë kontrollit zjarri në malin e Rrunës në Kukës

Vazhdon të jetë problematike situata nga zjarret në majën e Rrunës, në Kukës, ku flakët kanë përfshirë pjesën më të…

Bien shtyllat elektrike në Kukës

Reshjet e shiut dhe dëborës kanë krijuar problematika të ndryshme në Kukës, veçanërisht për sa i përket furnizimit me energji…
error: