Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Mungon mbrojtja e të akuzuarit për vrasjen e Kujtim Veselit, shtyhet seanca

Seanca për shqyrtimin e ankesës për rritjen e dënimit për rastin e vrasjes së Kujtim Veselit është shtyrë për datën…

Shtyhet seanca për rastin e vrasjes së Kujtim Veselit

Është shtyrë seanca  për shqyrtimin e ankesës për rritjen e dënimit për rastin e vrasjes së Kujtim Veselit. Avokatja e…

​Vrasja e Kujtim Veselit, sot shqyrtohet ankesa e familjes që kërkon rritjen e dënimit për autorin

Në Gjykatën e Apelit sot duke filluar nga ora 10:15 do të mbahet seanca për shqyrtimin e ankesës për rritjen…

Nesër seanca për rritjen e dënimit për rastin e vrasjes së Kujtim Veselit

Në Gjykatën e Apelit nesër duke filluar nga ora 10:15 do të mbahet seanca për shqyrtimin e ankesës për rritjen…

25 vite burg për të akuzuarin për vrasjen e Kujtim Veselit

Gjykata Themelore në Prishtinë  ka shpallur aktgjykimin kundër të akuzuarit S.O. për veprat penale “Vrasje e rëndë” dhe “Dhunim” ndaj…

Të hënën mbahet seanca për shpalljen e aktgjykimit për rastin e Kujtim Veselit

Të hënën do të mbahet seanca ku do të shpallet aktgjykimi nga Gjykata Themelore për rastin e 11 vjeçarit nga…

Mbahet seanca gjyqësore për vrasjen e 11-vjeçarit Kujtim Veseli, avokatja jep detajet

Në Departamentin e Krimeve të Rënda në Gjykatën Themelore në Prishtinë të enjten është mbajtur seanca gjyqësore për rastin e…

Mbahet sot seanca gjyqësore për vrasjen e Kujtim Veselit

Në Departamentin e Krimeve të Rënda në Gjykatën Themelore në Prishtinë sot do të mbahet seanca gjyqësore për rastin e…
error: