Ministri Vitia mban takim me kryetarët e komunave, do të diskutohet për masat antiCOVID-19

Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia do të mbajë sot një takim me kryetarët e Komunave të Kosovës. Në këtë takim…

​Vitia takon sot kryetarët e komunave, diskutojnë për masat antiCOVID-19

Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia do të mbajë sot një takim me kryetarët e Komunave të Kosovës. KosovaPress mëson se…

​Vitia me kryetarët e komunave diskuton për masat e reja

Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia do të diskutojë mëngjesin e sotëm me kryetarët e komunave të Kosovës në lidhje me…

Kryetarët e komunave kanë përmbushur vetëm 47% e premtimeve

Instituti GAP ka publikuar në platformën elektronike “Letërnjoftimi i Komunave”, vlerësimin më të fundit rreth përmbushjes së premtimeve të kryetarëve…

Hoxhaj për kandidaturën e Lladrovcit: Të gjithë kryetarët aktual të komunave nga radhët e PDK-së garojnë për zgjedhjet lokale

Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci të mërkurën ka shpallur kandidaturën për mandatin e dytë në zgjedhjet lokale, të…

Hoti takon kryetarët e komunave, diskuton për COVID-19 dhe vitin e ri shkollor

Ka filluar takimi i kryeministrit të Kosovës Avdullah Hoti me kryetarët e komunave të Kosovës, në të cilin takim do…