Kryenegociatorët takohen sot për çështjen e targave

Emisari special i BE-së për dialogun Miroslav Lajçak ka dhënë detaje nga takimi që u mbajt të mërkurën në Bruksel…

​Kryenegociatorët i rikthehen sot dialogut

Në Bruksel do të mbahet takimi i radhës ndërmjet kryenegociatorit të Kosovës, Besnik Bislimi dhe homologut të tij serb, Petar…

Kryenegociatorët i rikthehen nesër dialogut, ja temat që pritet të diskutohen

Të martën në Bruksel do të mbahet takimi i radhës ndërmjet kryenegociatorit të Kosovës, Besnik Bislimi dhe homologut të tij…

​Nesër rifillon dialogu në nivel të kryenegociatorëve në Bruksel

Delegacioni i Kosovës i udhëhequr nga zëvendëskryeministri, Besnik Bislimi nesër (e mërkure) do të takohen në Bruksel me palën serbe…