Kroos tregon se çfarë ka përjetuar në gjashtë muajt e fundit

Toni Kroos është i lumtur që po rikthehet për Real Madridin derisa ka zbuluar se i ka kaluar disa muaj…

​Kroos: Ikja e Messit e mirë për ne, dikush nga PSG mund të na bashkohet

Mesfushori i Real Madridit Toni Kroos ka folur rreth një transferimit të mundshme të Kylian Mbappe në Real Madrid dhe…

Toni Kroos zbulon fjalët që ia tha Ronaldos pas ndeshjes Portugali – Gjermani

Ylli i Real Madridit Toni Kroos ka zbuluar fjalët që ia tha Cristiano Ronaldos pas ndeshjes Portugali – Gjermani të…

Ronaldo dhe Kroos zhvilluan një bisedë të gjatë pas ndeshjes – video

Cristiano Ronaldo u ribashkua me ish-bashkëlojtarin e tij të Real Madridit Toni Kroos pas humbjes së Portugalisë me Gjermaninë në…

Kroos pas infektimit me Covid-19: Po ndihem i dobët

Toni Kroos është përfshirë në listën e lojtarëve të ftuar për Kampionatin Evropian Euro 2022 nga trajneri Joachim Low dhe…

Shënohet goli i parë në ndeshjen Real Madrid – Liverpool – video

Real Madridi ka kaluar në evantazh ndaj Liverpoolit. Pas një aksioni të bukur të ndërtuar me ndihmën e mesfushorit Toni…

Kombinimi Kroos – Asensio i jep epërsinë Real Madridit – video

Edhe pse me një lojtar më pak në fushë, Real Madridi ka kaluar në epërsi ndaj Levantes pas 13 minutave…