Chelsea merr tri pikë të reja dhe ndan kreun e tabelës me Manchester Unitedin

Skuadra e Chelseat ka regjistruar një tjetër fitore në Premier Ligë pas ka triumfuar me rezultat 3-0 në stadiumin “Stamford…
error: