VAR-i e pranon, Gjermania thellon epërsinë kundër Kosta Rikës – video

Fillimisht, goli i Fullkrug u anulua për shkak të pozitës jashtë loje, por VAR-i mendoi ndryshe. Kombëtarja e Gjermanisë ka…

Gjermania përpara, kalon në epërsi kundër Kosta Rikës – video

Gjermanët kanë arritur ta shënojnë edhe golin e tretë të ndeshjes kundër Kosta Rikës. Kombëtarja e Gjermanisë ka arritur ta…

Kosta Rika ia rrezikon Botërorin Spanjës, kalon në epërsi kundër Gjermanisë – video

Çfarë ndeshje po zhvillohet mes Kosta Rikës dhe Gjermanisë, ku kjo e fundit gjendet shumë pranë eliminimit nga Kampionati Botëror…

Gabim trashanik nga Neuer, Kosta Rika gjen golin e barazimit – video

Kosta Rika ka gjetur golin e parë të ndeshjes kundër Gjermanisë. Kombëtarja e Kosta Rikës ka arritur ta barazojë rezultatin…

Zhbllokohet rezultati mes Kosta Rikës e Gjermanisë – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në ndeshjen mes Kosta Rikës e Gjermanisë, ku është shënuar goli i parë në stadiumin “Al…

Vetëm fitorja ndaj Kosta Rikës e kualifikon tutje Gjermaninë, ja formacionet zyrtare

Vetëm fitorja ndaj Kosta Rikës do të bënte që Gjermania të futet në grupin e 16 skuadrave më të mira…

Gjermania më “armët” më të forta ndaj Kosta Rikës

Vetëm fitorja ndaj Kosta RIkës do të bënte që Gjermanisë të futet në grupin e 16 skuadrave më të mira…

Historia do të shkruhet në ndeshjen mes Kosta Rikës e Gjermanisë

Gjermania do ta zhvillojë të enjten ndeshjen “jetë a vdekje” kundër Kosta Rikës, kur edhe do ta mësojë fatin e…

​Asensio dyfishon epërsinë e Spanjës

Kanë kaluar vetëm dhjetë minuta nga goli i parë i Olmos dhe Spanja e ka thelluar në 2-0 epërsinë ndaj…

Spanja synon vetëm fitoren kundër Kosta Rikës, ja formacionet zyrtare – foto

Sot me fillim nga ora 17:00 stadiumi “Al Thumama” do të jetë nikoqir i ndeshjes mes Spanjës dhe Kombëtares së…