Hetohet kontrata e Telekomit me “Advan Tech”

Prokuroria është duke hetuar një tjetër kontratë të nënshkruar nga Telekomi i Kosovës, e dyshuar si e dëmshme për ndërmarrjen.…

Arrihet marrëveshja, Ibrahimovic vazhdon kontratën me Milanin

Milani ka arritur marrëveshjen që të zgjasë kontratën me Zlatan Ibrahimovic, Lucas Biglia dhe Giacomo Bonaventura të paktën deri në…
error: