Tahiri: PDK pezullon punën këtë javë në Kuvend

Deputeti dhe sekretari organizativ i PDK-së, Abelard Tahiri në një konferencë për media ka njoftuar se Grupi Parlamentar i PDK-së…

Prokurori special sot deklarohet rreth rastit të Salih Mustafës

Prokuroria e Specializuar e Kosovës në Hagë do të mbajë sot një konferencë në lidhje me ecurinë e rastit të…

Vetëvendosje mbanë konferencë për media

Lëvizja Vetëvendosje ka thirrur konferencë për media. Konferenca për media e thirrur nga Vetëvendosje, është paraparë të mbahet sot. Nga…

Trump ndërpret konferencën e shtypit pas të shtënave pranë Shtëpisë së Bardhë

Të shtëna jashtë Shtëpisë së Bardhë bënë që presidenti amerikan, Donald Trump të largohej papritur nga konferenca e tij për…