​Tre vdekje të dyshimta në Kosovë

Policia ka raportuar për dy vdekje të dyshimta në Prishtinë dhe një në fshatin Komoran të Drenasit. Mbrëmjen e së…

Aksident në Komoran, humb jetën një person

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Komora, ku për pasojë ka vdekur një person. Mëngjesin…

Katër persona shkatërrojnë me mjete eksplozive bankomatin në Komoran

Policia raportoi se katër persona të panjohur duke përdorur mjetë eksploziv e kanë dëmtuar-shkatërruar bankomatin e një banke dhe janë…

Zgjerohet rrjeti i “Bau Market”, kompania hap pikën në Komoran

Kompania lidere e shitjes me shumicë dhe pakicë e materialeve në industrinë e ndërtimit, materialeve sanitare dhe shtëpiake “Bau Market”…
error: