Dy ndeshjet vendimtare, Shqipëria shpreson në kualifikim për “Katar 2022”

Kombëtarja e Shqipërisë do të vazhdojë ëndrrën drejt kualifikimit për në Kampionatin Botëror “Katar 2022”, ku gjatë muajit tetor do…

U-19, Shqipëria barazon në sfidën e parë ndaj Izraelit

Kombëtarja shqiptare e 19 vjeçarëve, e drejtuar nga trajneri Armando Cungu ka zhvilluar ditën e sotme ndeshjen e parë miqësore…

Formacioni zyrtar i Shqipërisë kundër Polonisë

Me fillim nga ora 20:45 do të fillojë ndeshja kualifikuese e fazës së grupeve mes Polonisë dhe Shqipërisë, takim ky i…
error: