Mingueza: Nuk i besonim më Koeman

Mbrojtësi i Barcelonës Oscar Mingueza ka thënë që nuk ka pasur atmosferë të mirë në zhveshtore sa ishte klubi nën…

Merret vendimi për të ardhmen e Koeman

Ka pasur shumë spekulime të vazhdueshme që kohës së Ronald Koeman te Barcelona i ka ardhur fundi, pas paraqitjeve dhe…

Koeman pranon fatin e tij te Barcelona

Ronald Koeman si duket e ka pranuar që kohës së tij si trajner i Barcelonës i ka ardhur fundi, ku…

Martinez mohon kontaktet me Barcelonën

Tanimë, nuk është sekrete që gjigandi katalunas Barcelona dëshiron që ta ndërrojë trajnerin Ronald Koeman. Pas paraqitjeve dhe rezultateve jo…

Barcelona në kërkim të një trajneri të ri

Tanimë, si duket e ardhmja e trajnerit Ronald Koeman nuk do të zgjasë edhe shumë kohë te Barcelona, ku sipas…

​Situata te Barcelona, Koeman thotë se ndihet i mbështetur, De Jong lëshon mesazhin e tij

E ardhmja e Ronald Koeman në stolin e trajnerit të Barcelonës është komplikuar edhe shumë më tepër pas humbjes turpëruese…

​I ndodh sërish Barçës, asnjë gjuatje në portë në pjesën e parë ndaj Benficës

Që Barcelona është duke kaluar nëpër njërën nga periudhat më të errëta të historisë së saj nën urdhrat e trajnerit…

Barça target i mirë për pikë nga skuadrat e vogla, nuk ka fitore as ndaj Cadizit

Barcelona duket se po e humb çdo ditë e më shumë identitetin e saj prej një skuadre të rrezikshme. Skuadra…

Zbulohen edhe dy emra të rinj që mund ta pasojnë Koemanin në stolin e Barcelonës

Raportet e ndryshme në Spanjë pretendojnë se Antonio Conte dhe Andrea Pirlo janë të dy emrat në listën e ngushtë…

​Koeman detyrohet të ftojë lojtarë nga akademia për ndeshjen ndaj Granadas

Sfida e radhës për Barcelonën në La Liga do të jetë ajo kundër Granadës që zhvillohet sonte me fillim nga…