Prishtina ndërron kryesinë, ky është presidenti i ri i klubit

Përmes një komunikate, Prishtina e ka konfirmuar kryesinë e re të klubit. Në mbledhjen e jashtëzakonshme të Kuvendit të klubit…

Amrabat refuzon sheikët, zgjedh klubin e ri

Siç bëhet e ditur nga gazetari i njohur, Fabrizio Romano, Sofyan Amrabat e ka zgjedhur klubin se ku dëshiron të…

E kryer: Ylli i Arsenalit e rinon kontratën me klubin

Siç bëhet e ditur nga gazetari i njohur, Fabrizio Romano, Bukayo Saka ka nënshkruar kontratën e tij të re afatgjate…

Busquets do të largohet nga Barcelona pas 18 vitesh në klub

Siç bëhet e ditur nga gazetari i njohur, Fabrizio Romano, Barcelona pret që Sergio Busquets do të largohet nga klubi…

Drogba për Chelsean: Nuk e njoh më klubin tim

Skuadra e Chelseat mbrëmë u eliminua nga Liga e Kampionëve, pasi u mposht në çerekfinale nga Real Madridi brenda dy…

Klopp: Liverpooli është klubi im

Tërheqja nga gara për Jude Bellingham, dhe spekulimet se Jurgen Klopp është dakord 100% me këtë gjë, kanë nevrikosur tifozët…