Fulham-Liverpool/Klopp vendos mes Firminos dhe Nunez, ja formacionet zyrtare – foto

Sot me fillim nga ora 13:30 do të zhvillohet ndeshja hapëse e programit të sotëm të Premier Ligës angleze, ku…

Fulham-Liverpool, Klopp nuk mund të llogarisë në tetë lojtarë

Ndërsa Liverpooli po përgatitet për t’u rikthyer në Premier Ligë, Jurgen Klopp ka dhënë një përditësim të gjerë sa i…

Firmino te Juventusi? Klopp jep përgjigjen e fundit

Së fundmi kanë filluar të qarkullojnë spekulime të ndryshme të cilat po e lidhin sulmuesin brazilian, Roberto Firmino me një…

Klopp: Ky Liverpool është i veçantë, ekip kundër të cilit askush nuk dëshiron të luajë

Trajneri gjerman, Jürgen Klopp u ka thënë lojtarëve dhe stafit të Liverpoolit se ky shpirt i ekipit dhe miqësia brenda…

Klopp: Nunez ka të gjitha gjërat që ne i duam, ai luan pa frikë

Gjiganti anglez Liverpool bëri sot zyrtare transferimin e sulmuesit uruguaian Darwin Nunez për një shifër rekorde afro 100 milionë euro.…

Lajmi i fundit/Dyshime në Thiagon, si duket Klopp bën një ndryshim në formacion

Sipas spekulimeve të fundit që po qarkullojnë nga media të ndryshme, mesfushori i Liverpoolit nuk është i gatshëm që ta…

Klopp i kundërpërgjigjet Ancelottit, ky është formacioni zyrtarë i Liverpoolit

Sonte me fillim nga ora 21:00 stadiumi “Stade de France” do të jetë nikoqir i super përballjes mes Real Madridit…

Finalja e FA CUP mes Chelseat e Liverpool, Tuchel e Klopp publikojnë formacionet zyrtare

150 vite që nga finalja e parë e FA Cup, dy gjigantët anglezë Liverpool dhe Chelsea takohen sot në stadiumin…

Gerrard mund t’ia shkaktojë goditjen e madhe Klopp-it në luftën për titull

Liverpooli do të përballet me Aston Villan sot, ndeshje nga e cila duhet të kërkojë tre pikë të reja në…

Zyrtare, Klopp rinovon kontratën me Liverpoolin: Ishte e thjeshtë, jam i dashuruar këtu

Gjiganti anglez Liverpool ka bërë sot zyrtare që trajneri Jurgen Klopp ka rinovuar kontratën, kështu duke ia besuar të ardhmen…