Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

​14 vdekje dhe 277 raste të reja me COVID-19

14 të vdekur dhe 277 raste të reja me COVID-19 janë raportuar në 24 orët e fundit në Kosovë. Kështu…

11 të vdekur dhe 364 raste të reja me COVID-19

11 të vdekur dhe 364 raste të reja me COVID-19 raportohet të kenë ndodh në 24 orët e fundit. Kështu…

2061 të vdekur dhe mbi 101 mijë të prekur me COVID-19 në Kosovë

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKShPK) ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit, janë testuar gjithsej 2.835…

Mbi 100 mijë kosovarë të infektuar me Covid-19

Që nga fillimi i pandemisë në Kosovë me Covid-19 janë infektuar 100 mijë e 655 persona. Prej tyre 2 mijë…

17 të vdekur dhe 599 raste të reja me COVID-19

17 të vdekur dhe 599 raste të reja me COVID-19 janë raportuar në 24 orët e fundit në Kosovë. Kështu…

Mbi 2 mijë të vdekur nga Covid-19 në Kosovë

Gjendja pandemike me Covid-19 në Kosovë vazhdon të mbetet e rëndë. Vetëm gjatë ditës së mërkurë u raportua se nga…

​14 të vdekur dhe 701 raste të reja me COVID-19

14 të vdekur dhe 701 raste të reja me COVID-19 janë raportuar në 24 orët e fundit në Kosovë. kështu…

Mbi 13 mijë raste aktive me COVID-19

98 mijë e 835 persona janë infektuar me COVID-19 që nga 13 marsi i vitit të kaluar kur edhe u…

116 pacientë me COVID-19 të shtrirë në Klinikën Infektive në QKUK

Në Klinikat e Qendrës Klinike Universitare të Kosovës dhe në spitalet e përgjithshme po trajtohen 902 pacientë. Kështu bëhet e…

​1 mijë e 996 të vdekur nga COVID-19

Më 13 mars të vitit që lamë pas Kosova shënoi dy rastet e para pozitivë COVID-19. Prej atëherë e deri…
error: