Nxënësi kërcënoi drejtorin e një shkolle në Prizren

Një nxënës ka kërcënuar drejtorin e shkollës “Luciano Matroni” në Prizren. Lajmin e ka konfirmuar sot për KosovaPress zëdhënësi i…

Kërcënime për Dimarcon pas festës në Ligën e Kampionëve, ai u kërkon falje tifozëve të Milanit

Gjatë festës së Interit për kualifikimin për në finalen e Ligës së Kampionëve të martën në mbrëmje, Federico Dimarco këndoi…

Osmani: Serbia vazhdon të mbetet kërcënimi më serioz i sigurisë së Kosovës

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka deklaruar sot se Serbia vazhdon të mbetet kërcërnimi më serioz dhe kryesor ndaj sigurisë…

Kërcënoi ish të dashurën, arrestohet burri në kryeqytet

Një burrë është arrestuar mbrëmë në Prishtinë, pasi ka kanosur ish të dashurën. I dyshuari edhe më parë e ka…

Tjetër kërcënim me bombë në Aeroport

Policia e Kosovës ka njoftuar se rreth orës 19:00 ka pranuar edhe një kërcënim me bombë në Aeroportin e Prishtinës,…

Kërcënohet kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj është kërcënuar mbrëmë nga dy persona. Lajmin për KosovaPress e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë…