Sigal Prishtina prezanton trajnerin Nazor, shpalosen objektivat për sezonin e ri

Klubi i basketbollit Sigal Prishtina përmes një konference zyrtare për media ka bërë zyrtare sot emrin më të ri të…

​Basketboll, interesim i madh për kampin stërvitor të Real Madridit

Nga data 30 gusht deri më 30 shtator klubi i basketbollit Prishtina do të zhvillojë një kamp stërvitor me grupmoshat…

Real Madridi zhvillon kamp stërvitor në Kosovë në bashkëpunim me KB Prishtinën

Klubi spanjoll i basketbollit Real Madridi do të zhvillojë një kamp stërvitor në Kosovë në bashkëpunim më klubin e basketbollit…

KB Prishtina emëron trajnerin e ri

Ish-trajneri i Cibona Zagrebit dhe shumë skuadrave tjera elitare, Ante Nazor është emëruar trajner i klubit të basketbollit Prishtina. Kroati…
error: