Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Dy gola të shpejtë në Shqipëri – Kazakistan, njëri nga rrethi i mesit të fushës (VIDEO)

Një ndeshje spektakolare po zhvillohet ndërmjet Shqipërisë dhe Kazakistanit, raporton KosovaPress. Tashmë janë realizuar edhe dy gola të shpejtë brenda…

Shqipëri – Kazakistan, formacionet zyrtare

Me fillim nga ora 18:00, në stadiumin “Air Albania” në Tiranë, Shqipëria e zhvillon ndeshjen shumë të rëndësishme kundër Kazakistanit…

Mbyllet pjesa e parë, nuk ka gola në ndeshjen Kazakistan – Shqipëri

Kanë përfunduar 45 minutat e para të ndeshjes ndërmjet Kazakistanit dhe Shqipërisë, raporton KosovaPpress. Rezultati ka mbetur i pandryshuar 0-0,…

Nis ndeshja, Kazakistan – Shqipëri

Ka filluar nga ora 15:00 ndeshja ndërmjet Kazakistani dhe Shqipëris, shkruan KosovaPress. Ndeshja është e vlefshme për grupin 4 të…
error: