​Vriten katër persona në një spital në Oklahoma

Katër persona janë vrarë nga të shtënat në një spital në Tulsa, Oklahoma. Oficerët konfirmuan se vrasësi i dyshuar, i…

​Arrestohen katër persona për lëndim trupor

Stacioni policor në Ferizaj nga Drejtoria Rajonale e Policisë në Ferizaj, mbrëmë rreth orës 21:30 ka pranuar një informacion se…

​Sulmuan policët, arrestohen katër persona në Istog

Policia e Kosovës ka arrestuar katër persona pasi të njëjtit kanë sulmuar zyrtarët policorë. Në raportin 24 orësh të Policisë…

Kërkohet paraburgim ndaj katër personave në rastin e sekuestrimit të 2.5 kg drogë

Prokuroria Themelore në Prishtinë ka kërkuar që të caktohet masa e paraburgimit ndaj katër personave të cilët u kapen me…

Po kryenin shitblerjen e kokainës, arrestohen katër persona

Policia e Kosovës, konkretisht antidroga në Prishtinë, pas një hetimi një mujor ka arritur të arrestojë në flagrancë katër persona,…

Vrasja në Gjilan, ndalohen katër persona, një tjetër në arrati

Katër persona janë ndalur për 48 orë, meqë dyshohen që janë përfshirë në incidentin e mbrëmshëm me armë zjarri në…

Ngritet aktakuzë për vrasjen që ndodhi më 12 shkurt në Mitrovicë

Prokuroria Themelore në Mitrovicë ka ngritur aktakuzë ndaj katër personave për vrasjen e një personi që ndodhi mbrëmjen e 12…

​Keqpërdorime me tenderë në Komunën e Ranillukut, ngritet aktakuzë ndaj katër personave

Prokuroria Themelore në Gjilan, Departamenti për Krime të Rënda, ka ngritur aktakuzën kundër të pandehurve G.J., I.Gj., B.Gj. dhe S.D.,…

​Lëndohen katër persona në aksidentin që ndodhi në Bresje të Fushë Kosovës

Katër persona janë lënduar në një aksident trafiku që ndodhi orët e para të mëngjesit të sotëm në kyçje të…

​Arrestohen katër persona në Pejë

Katër persona janë arrestuar në Pejës. Ata dyshohet se mëngjesin e hershëm të së dielës kanë kryer vjedhje në një…