Arrestohen edhe dy persona në Karaçevë për organizim të lojërave të bixhozit

Janë arrestuar edhe dy persona në fshatin Karaçevë të Kamenicës të cilët dyshohet se të njëjtit në objektet e tyre…

​Aksioni në Karaçevë, policia në kërkim edhe të disa personave të tjerë

Gjatë operacionit të sotëm policor në Karaçevë janë sekuestruar në cilësinë e provave materiale 96 aparate të lojërave të fatit,…

​Policia jep detaje për operacionin në Karaçevë

Policia në Gjilan ka dhënë detaje rreth operacionit policor në Karaçevë që ka filluar që në orët e hershme të…

​Tri objekte u rrënuan në Karaçevë (VIDEO)

Mëngjesin e sotëm në Karaçevë ka nisur një aksion për rrënimin e objekteve të cilat ilegalisht po ushtronin veprimtarinë e…

Sveçla: Sot u godit rrjeti i kazinove ilegale në zonën e fshatit Karaqevë

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla ka reaguar lidhur me aksionin policor kundër kazinove që po zhvillohet në fshatin…

Të arrestuar në aksionin policor në Kraçevë, konfiskohen aparate të lojërave të fatit

Arrestohen disa persona në aksionin policor kundër kazinove që zhvillohet në fshatin Karaçevë të Kamenicës. Gjatë këtij aksioni që po…

​Aksion policor në Karaçevë

Një aksion kundër kazinove është duke u zhvilluar në fshatin Karaçevë të Kamenicës. Kështu ka mësuar KosovaPress. Zëdhënësi i Policisë…

Rahimaj takon banorët e Karaçevës, i bindur që do ta fitojë Kamenicën pa balotazh

Kandidati i Vetëvendosjes për kryetar të Komunës së Kamenicës, Kadri Rahimaj ka takuar banorët e Karaçevës së Epërme. Me banorët…

Faton Jakupi merr përkrahjen e banorëve në Karaçevë të Epërme

Kandidati për kryetar të Kamenicës nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Faton Jakupi ka takuar banorët e…

Jakupi takon banorët e Karaçevës dhe Marocit

Kandidati për kryetar të Kamenicës nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Faton Jakupi ka vazhduar bashkëbisedimet me…
error: