Drama në fund të ndeshjes, Kameruni kalon në epërsi kundër Brazilit – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në ndeshjen mes Kamerunit dhe Kombëtares së Brazilit, ku kjo e fundit e gjen vetën në…

Pjesa e parë: Zvicra luan baras, pa gola mes Kamerunit e Brazilit

Ka përfunduar pjesa e parë në dy ndeshjet e fundit të fazës së grupeve të Kampionatit Botëror “Katar 2022”, ku…

Zvicrën kundër Serbisë dhe Kamerunin me Brazilin mund t’i ndiqni LIVE këtu

Ka filluar të zhvillohet minuta e parë në dy ndeshjet e fundit të programit të sotëm të Kampioantit Botëror “Katar…

Brazili me ndryshime të shumta kundër Kamerunit, ja formacionet zyrtare

Sot me fillim nga ora 20:00 do të zhvillohet ndeshja tjetër interesante e Grupit G e Kampionatit Botëror “Katar 2022”,…

Kameruni dhe Serbia ndajnë pikët

Ka përfunduar me barazim ndeshja ndërmjet Kamerunit dhe Serbisë në të cilën u realizuan gjashtë gola dhe rezultati ishte 3-3.…

Zvicra mposht Kamerunin për ta nisur mbar Botërorin

Me golin e vetëm të realizuar nga Breel Embolo dhe të asistuar nga Xherdan Shaqiri, Zvicra e ka nisur mbarë…

​Embolo kalon Zvicrën në epërsi ndaj Kamerunit, asiston Shaqiri

Ka ndryshuar tashmë rezultati në ndeshjen e Kampionatit Botëror ndërmjet Zvicrës dhe Kamerunit. Me të filluar pjesa e dytë, përkatësisht…

Zvicra me dominim të lehtë, por s’ka gola në pjesën e parë ndaj Kamerunit

Një dominim i lehtë në posedim të topit dhe kontrollim i ndeshjes nuk ia ka mundësuar Zvicrës për ta mbyllur…

Nis ndeshja Zvicër-Kamerun

Ka nisur në stadiumin “Al Janoub Stadium”, ballafaqimi ndërmjet Zvicrës dhe Kamerunit, e vlefshme për grupin G të Kampionatit Botëror.…