​Abdixhiku: Qëndron Kastratin e ftova në LDK, ja çfarë më tha kur më refuzoi

Kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku, ka zbuluar në emisionin “Pressing” në T7 se ka ftuar në parti ish-kryetarin e Kamenicës,…

8.69 për qind e qytetarëve në Kamenicë votuan deri në 11:00

Vetëm 8.69 për qind e qytetarëve në Kamenicë kanë votuar deri në orën 11:00. Në periudhën e njëjtë në zgjedhjet…

Kamenica, 252 vota e ndajnë PSD-në dhe LVV-në

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve shpalli rezultatet përfundimtare të raundit të parë të Zgjedhjeve Lokale për Kryetarë të 37 Komunave, të…

Përfundon numërimi i votave për Kamenicë

QNR ka përfunduar sot numërimin e votave me kusht dhe të personave me nevoja të veçanta për komunën e Kamenicës.…

Ngritet aktakuzë ndaj zyrtarit në Kamenicë për keqpërdorim të pozitës zyrtare

Është ngritur aktakuzë ndaj të pandehure M.A dhe N.K përshkak të veprave penale “Keqpërdorim i pozitës zyrtare” dhe “kontrabandim me…

Kërkohet paraburgim ndaj të dyshuarit për dhunimin e 12-vjeçares në Kamenicë

Për dhunimin e 12-vjeçares në Kamenicë për të cilën u raportua sot, Prokuroria Themelore në Gjilan ka kërkuar paraburgim për…

Vasfije Krasniqi reagon për dhunimin e të miturës në Kamenicë

Për dhunimin e një të miture në Kamenicë për të cilën raportoi sot Policia e Kosovës, ka reaguar deputetja e…

Dhunohet një e mitur në Kamenicë, arrestohet i dyshuari

Një e mitur është dhunuar në Kamenicë ditën e së martës. Lidhur me dhunimin e të miturës policia ka arrestuar…

Zgjedhjet në Kamenicë, qytetarët kërkojnë jetë më të mirë dhe udhëheqje në shërbim të tyre

“Jemi mbet vetëm, të rinjtë po shkojnë jashtë vendit”, thotë mes lotëve 70-vjeçarja, e cila tregon se pesë fëmijët e…

Rahimaj takon banorët e Karaçevës, i bindur që do ta fitojë Kamenicën pa balotazh

Kandidati i Vetëvendosjes për kryetar të Komunës së Kamenicës, Kadri Rahimaj ka takuar banorët e Karaçevës së Epërme. Me banorët…
error: