Hoti i infektuar me COVID-19, Veseli i uron shërim të shpejtë

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Kadri Veseli, i ka uruar shërim të shpejtë kryeministrit të Kosovës, Avdullah Hoti…

I vdes mësuesja e parë, Veseli thotë se ajo ishte model emancipimi për shoqërinë

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK) Kadri Veseli ka shprehur ngushëllimet familjes Ymeri me rastin e ndarjes nga jeta…

Veseli: Gëzuar festën e Bajramit, me lutjen që ditë më të mira të vijnë për të gjithë

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli u ka uruar festë e Kurban Bajramit të gjithë besimtarëve myslimanë. Përmes një postimi në…

Veseli: Jam mirë, mezi po pres të rikthehem në aktivitete dhe shumë punë të mira

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, përmes një statusi në Facebook, ka bërë të ditur se pavarësisht infektimit…

Kadri Veseli del pozitiv me Covid-19

Kryetari I Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka njoftuar se para pak çaste është informuar nga IKSHP se ka…

Veseli i dyshuar për COVID-19: Kam bërë testin dhe jam vetëizoluar

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli është testuar për COVID-19 pas disa simptomave që i janë paraqitur. Veseli deklaroi se tashmë…

PDK në konferencë për media

https://youtu.be/Ywf_g6ia4lk\

Veseli: Vdekja e hershme e Kryeziut është një humbje e madhe për Kosovën

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli i ka shprehur ngushëllime familjes së Latfi Kryeziut, i cili vdiq ditën e sotme. Veseli…

Kurti e Veseli nuk shkojnë te Hoti, takimi i liderëve në ora 12:00

Në orën 12:00 pritet të mbahet takimi i kryeministrit, Avdullah Hoti me disa prej liderëve politikë në Kosovë. KosovaPress mëson…

Veseli: Takim vëllazëror me Lulzim Bashën

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, pas takimit me kryetarin e Partisë Demokratike në Shqipëri, Lulzim Bashka, ka…
error: