Lëndohet ylli i Juventusit, mungon në tri ndeshjet e ardhshme

Anësori i Juventusit, Juan Cuadrado do të humbasë tre ndeshjet e ardhshme për shkak të një dëmtimi në muskul dhe…

Juventusi fiton me lehtësi ndaj Parmas, shkëlqen Ronaldo

Juventusi ka shënuar një fitore të lehtë ndaj Parmas duke triumfuar me rezultat 0-4 si mysafir në stadiumin “Enio Tardini”,…

​Dy lajme shumë të mira për Juventusin

Mbrojtësit e Juventusit Giorgio Chiellini dhe Merih Demiral janë rikuperuar nga dëmtimet dhe janë stërvitur me pjesën tjetër të ekipit…

Barcelona dhe Juventusi sigurojnë kalimin në fazën tjetër të LK-së

Ashtu siç pritej, Barcelona dhe Juventusi kanë arritur të sigurojnë plasmanin në fazën tjetër të Ligës së Kampionëve. Barcelona si…

Nuk janë vetëm spekulime, zbulohen detaje mbi idenë e Juventusit për largimin e Ronaldos

Ditëve të fundit kanë filluar disa lajme se gjiganti italian, Juventusi, është duke planifikuar seriozisht që ta largojë nga skuadra…

Morata zbulon ëndrrën: Ky është ekipi ku unë dua ta përfundojë karrierën

Sulmuesi i Juventusit, Alvaro Morata, ka deklaruar se Atletico Madridi do të jetë gjithmonë ekipi i tij i preferuar, por…

Juventusi në epërsi ndaj Lazios pas pjesës së parë, ky ishte goli i Ronaldos (VIDEO)

Ka përfunduar pjesa e parë e derbit ndërmjet Lazios dhe Juventusit me rezultat 0-1, raporton KosovaPress. “Zonja e Vjetër” e…

Rikthehet me dy gola, reagon Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo ishte shumë i lumtur që u rikthye në fushën e gjelbërt dhe udhëhoqi Juventusin drejt fitores 4-1 kundër…

Përfundon izolimi për Ronaldon, shërohet nga koronavirusi

​Lajme të mira për Juventusin. Më në fund, Cristiano Ronaldo, ka rezultuar negativ në testin e fundit për koronavirus. Në…

​Liga e Kampionëve, PSG mposhtet nga United, Chelsea-Sevilla ndahen në paqe

Janë zhvilluar të martën ndeshjet e para nga grupet E,F,G dhe H të garës më prestigjose evropiane, Ligës së Kampionëve,…
error: