Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

​Kërkon falje Antonio Conte

Trajneri i Interit, Antonio Conte ka kërkuar falje për bërjen e një gjesti fyes ndaj drejtorëve të Juventusit, edhe pse…

Mësohet rivali i Juventusit në finalen e Kupës së Italisë

Juventusi që mbrëmë kaloi në finale të Kupës së Italisë pasi e eliminoi Interin, sonte e ka mësuar edhe rivalin…

Lippi nuk ka dyshime: Kjo është skuadra favorite për titull në Serie-A

Marcello Lippi thotë që Interi mund të ketë një avantazh në betejën për Scudetto, pasi ata mund të përqendrohen vetëm…

​Historia/ Ja si u thyen marrëdhëniet ndërmjet Contes dhe Agnellit

Andrea Agnelli dhe Antonio Conte fyen njëri-tjetrin në fund të ndeshjes Juventus-Inter, por cila është historia prapa marrëdhënies së tyre…

Mbyllet pa gola derbi Juventus – Inter, “Bianconerët” në finale të Kupës së Italisë

Ka përfunduar edhe gjysmëfinalja e dytë e Kupës së Italisë ndërmjet Juventusit dhe Interit. “Zonja e Vjetër” ka kaluar në…

Juventus – Inter, 45 minutat e para të zjarrta por pa gola

Ka përfunduar pjesa e parë e gjysmëfinales së dytë të Kupës së Italisë ndërmjet Juventusit dhe Interit. Janë zikaltërit ata…

​Ndeshja kthyese e Kupës së Italisë, Juventus – Inter, formacionet zyrtare

Në stadiumin “Alianz Arena” në Torino sonte zhvillohet gjysmëfinalja e dytë e Kupës së Italisë ndërmjet Juventusit dhe Interit Sfida…

Kupa e Italisë, vendoset sot finalisti i parë mes Juventus dhe Inter

Juventus përballë Inter. Për të tretën herë në harkun e 3 javëve, por me ndeshjen që këtë herë luhet në…

Juventus – Inter, nesër luhet ndeshja kthyese, priten ndryshime në formacione

Gjysmëfinalja e dytë e Kupës së Italisë ndërmjet Interit dhe Juventusit do të zhvillohet nesër mbrëma në stadiumin “Alianz Arena”…

Juventusi merr lajmin jo të mirë para ndeshjes me Interin

Mbrojtësi i Juventusit, Leonardo Bonucci thuhet se do të humbasë përballjen me Interin në Kupën e Italisë, por Paulo Dybala…
error: