Lajme   Zgjedhjet 2021   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Futbolli italian pritet të rikthehet me këtë superndeshje

Italia ka qenë vendi më i prekur nga koronavirusi në mbarë botën ku shumë njerëz kanë humbur jetën. Futbolli dhe…

Lojtarët e Juventusit afër shërimit nga koroanvirusi

Dybala dhe Rugani thuajse janë shëruar nga koronavirusi. Sulmuesi argjentinas dhe mbrojtësi italian sëbashku me mesfushorin francez Blaise Matuidi ditë…

42-vjeçari Buffon rinovon me Juventusin

Gianluigi Bufon la Juventusin në verën e vitit 2018 për tu bashkuar me PSG, por zemra e tij nuk arriti…

Gati e gjithë skuadra e Juventusit del kundër Ronaldos

Ditët e fundit ka pasur zëra të shumtë mbi faktin që disa futbollistë të Juventusit janë larguar nga Torino gjatë…

Rakitic lë me gishta në gojë Interin dhe Juventusin

Ivan Rakiti ka vendosur për të ardhmen e tij. Mesfushori kroat ka vendosur që të rikthehet tek Sevilla, aty ku…

Pogba stërvitet me fanellën e Juventusit

Paul Pogba, mesafushor i Manchester United, publikoi një video në rrjetet sociale ku shfaqej në stërvitje me fanellën e ish-skuadrës…

Koronavirusi, reagon edhe Juventusi

Koronavirusi ka vënë në alarm pothuajse të gjithë Botën me virusin e tmerrshëm që ka prekur deri tani mbi 180…

Pjanic afër largimit nga Juventusi

Ndonëse ka qenë titullar në shumicën e ndeshjeve, mesfushori Miralem Pjanic duket se nuk e ka bindur aspak trajnerin Maurizio…

121 persona tek Juventusi janë në izolim total

Tabloidi britanik “The SUN” raporton se 121 anëtarë të stafit të Juventusit janë në izolim total për të parandaluar përhapjen…

Shtyhet edhe ndeshja Juventus – Lyon

Pas ngjarjeve të fundit dhe testit pozitiv të Daniele Ruganit me koronavirus është shtyrë edhe dueli Juventus – Lyon. Kjo…
error: