Juventus-Lazio, Leao ishte në tribuna, mediat italiane zbulojnë arsyen

Ylli i Milanit, Rafael Leao e ndoqi dje ndeshjen Juventus-Lazios nga tribunat e “Allianz Stadium” sepse ishte i ftuar nga…

Publikohet video e “përplasjes” mes Allegrit dhe zyrtarit të Interit

Javën e kaluar Interi dhe Juventusit u ballafaquan në stadiumin “Olimpico” në finalen e Kupës së Italisë të cilën “Neroazzurrët”…

Ndeshja e fundit për Dybalan, Juventus-Lazio, formacionet e mundshme

Juventusi dhe Lazio do të ballafaqohen sonte me fillim nga ora 20:45 në xhiron e parafundit në Serie-A, por kjo…

Dybala përshëndetet me Juventusin: Doja të qëndroja, kam dhënë gjithçka për këtë klub

Nesër në mbrëmje, në ndeshjen kundër Lazios në “Allianz Stadium”, Paulo Dybala do të luajë ndeshjen e fundit në shtëpi…

​Fjalë falenderimi mes Handanovic dhe Valerit, video që po ngjall dyshime nga finalja e Kupës së Italisë

Interi fitoi të mërkurën Kupën e Italisë pasi në finale e mposhti rivalin e përbetuar Juventusin me rezultat 4-2 pas…

Allegri: Thjeshtë e përgëzoj Interin, ja pse ndodhi incidenti jashtë vijave të fushës

Trajneri i Juventusit, Maximiliano Allegri, ka zbuluar se dikush nga pankina e Interit e ka goditur për të ndezur sherrin…

​S’ka fitues në kohën e rregullt, finalja Juventus-Inter shkon në vazhdime

Ka përfunduar koha e rregullt prej 90 minutave e ndeshjes finale të Kupës së Italisë ndërmjet Juventusit dhe Interi që…

Kupa e Italisë/ Mbyllet pjesa e parë mes Interit dhe Juventusit

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes finale të Kupës së Italisë e cila po zhvillohet në stadiumin “Olimpico” dhe…

Kupa e Italisë/ Formacionet zyrtare të finales Inter-Juventus

Njëra nga ndeshjet më interesante të ditës së sotme do të zhvillohet në stadiumin “Olimpico” të Romës, ku me fillim…

Allegri me disa dyshime para finales së Kupës së Italisë kundër Interit

Massimiliano Allegri ka disa dyshime 48 orë përpara finales së Kupës së Italisë kundër Interit, përkatësisht në lidhje me mesfushën…