Klopp lavdëron Fabinhon për lojën ndaj Ajax

Tekniku i Liverpoolit, Jurgen Klopp ka lavdëruar lojën e mrekullueshme që bëri Fabinho ndaj Ajaxit, mbrëmë në kuadër të Ligës…

Klopp: Liverpooli do t’ia dalë mirë pa Van Dijk

Jurgen Klopp ka refuzuar të caktojë kohën rreth rikthimit nga lëndimi të mbrojtësit kryesor Virgil van Dijk, por pret nga…

Kloppi i përgjigjet Keanit: Për cilën ndeshje po flet?

Trajneri i Liverpoolit Jurgen Klopp ka deklaruar se skuadra e tij ishte e jashtëzakonshme në ballafaqim me Arsenali ku “The…

Klopp i sheh këto gjashtë skuadra rivale për titull

Trajneri i Liverpoolit e sheh një garë të hapur dhe tejet të vështirë në luftën për titullin e kampionit në…

Klopp kritikon ashpër njërin nga anëtarët e stafit pas kartonit të kuq ndaj Christensen

Trajneri i Liverpoolit Jurgen Klopp u shfaq shumë i pakënaqur me njërin nga anëtarët e stafit të tij teknik, kur…