Borrell: Sot nuk arritëm marrëveshje por bisedimet do të vazhdojnë

Përfaqësuesi i Lartë i Bashkimit Evropian, Josep Borrell ka thënë se nuk është arritur marrëveshje në mes të Kosovës dhe…

Borrell viziton refugjatët ukrainas në Moldavi

Përfaqësuesi i Lartë i Bashkimit Evropian për Politikë të Jashtme dhe Siguri Josep Borell ka vizituar sot një qendër refugjatësh…