Mourinho – Guardiola, derbi i fundjavës në Premier Ligë

Vikendi do të jetë i pasur me shumë ndeshje interesante, ku padyshim përballja mes Tottenham dhe Manchester Cityt në kuadër…

Mourinho zgjedh formacionin më të mirë me lojtarët që ka punuar gjatë karrierës së tij

Trajneri i Tottenhamit, Jose Mourinho, ka përzgjedhur formacionin me lojtarët më të mirë më të cilët ka punuar gjatë karrierës…

Mourinho: Tottenhami dhe këto skuadra të tjera janë kandidate për titullin kampion në Angli

Trajneri i Tottenhamit, Jose Mourinho, ka folur rreth skuadrave të cilat ai i sheh si pretendete për ta fituar titullin…

Mourinho pasi skuadra e tij pësoi 3 gola për 12 minuta: Ky është futbolli

Futbollistët e Tottenham humbën epërsinë prej tre golave duke luajtur 3:3 kundër West Ham në xhiron e pestë të kampionatit…

Mourinho grindet me Lampard: Ulu dhe hesht! – video

Tottenham dhe Chelsea po luajnë ndeshjen e të tetës së finales së Kupës së Ligës. Rezultati aktual është 1: 1.…

Mourinho zbulon skuadrën me të cilën ishte gati të bashkohej para Tottenhamit

Jose Mourinho ka zbuluar se ai ishte gati të merrte drejtimin e Newcastle United në prag të ballafaqimit mes tyre…

Bale: Mourinho ishte arsyeja e rikthimit tim në Tottenham

Gareth Bale beson se Jose Mourinho do të jetë njeriu, i cili do të sjellë trofe në Tottenham pasi tifozët…

Mourinho për Dele Allin: Po e paguan çmimin

Trajneri i Tottenhamit Jose Mourinho e ka përjashtuar sërish anësorin Dele Alli nga skuadra duke mos e ftuar fare për…
error: