​Tottenham-Chelsea, derbi i parë londinez mes Mourinhos e Tuchel

Jose Mourinho do të përballet për herë të parë kundër Thomas Tuchel, ku sot Tottenham pret në shtëpi rivalin londinez Chelsea…

Mourinho ka një mesazh direkt për Gareth Bale

Menaxheri i Tottenhamit, Jose Mourinho thotë se ai nuk do ta dorëzojë thjesht sulmuesit Gareth Bale shanset për të luajtur,…

Shtyrja e ndeshjes Tottenham-Fulham ‘joprofesionale’, thotë Jose Mourinho

Ndeshja Tottenhami-Fulham ishte e treta në Premier Ligë që u shty për shkak të COVID-19. Shefi i Tottenhamit, Jose Mourinho…

Dështon sërish Tottenhami, katër ndeshje pa fitore

Tottenhami nuk e ka shfrytëzuar në mënyrën më të mirë lëshimin e pikëve nga ana e Liverpollit në ndeshjen kundër…

Pësoi humbjen e dytë radhazi, deklarohet Jose Mourinho

Jose Mourinho këmbënguli që Tottenhami nuk ishte nën presion të madh nga Leicester City pavarësisht se pësoi disfatë me rezultat…

Pas Bale, Mourinho po planifikon një tjetër rikthim në Tottenham

Rikthimi i sulmuesi nga Uellsi, Gareth Bale nga Real Madridi në Tottenham, bëri një bujë të madhe edhe pse ai…

Jurgen Klopp me fjalë të mëdha për Jose Mourinhon

Jose Mourinho është vlerësuar nga trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp duke thënë se tekniku portugez e ka kthyer Tottenhamin në…

U eliminua herët nga Liga e Kampionëve, ky është mesazhi i Mourinhos për Manchester Unitedin

Shefi i Tottenhamit, Jose Mourinho, thotë se ish-klubi i tij Manchester United do të jetë ndër favoritët për të fituar…

Mourinho me fjalë të mëdha për Arsenalin dhe Artetan pas ndeshjes

Trajneri i Tottenhamit, Jose Mourinho ka folur para gazetarëve pas fitores së madhe të skuadrës së tij në derbin e…

E mposhti Guardiolan, por Mourinho jep lajmin e keq menjëherë pas ndeshjes

Trajneri i Tottenhamit, Jose Mourinho, ka zbuluar se qendërmbrojtësi Toby Alderëeireld ka pësuar një lëndim të rëndë në fitoren e…
error: