Moti për pesë ditë

Mot me vranësira dhe intervale me diell do të mbajë gjatë kësaj jave të fundit të muajit tetor në Kosovë.…

Moti për sot

Mot i ndryshueshëm do të mbaj në Kosovë gjatë kësaj jave të fundit të muajit shtator. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës…

Mot i ndryshueshëm, IHMK parasheh reshje shiu e bore

Moti gjatë javës në Kosovë do të jetë i ndryshueshëm. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se java e…