​Greva në arsim e lë pa gjumë deputetin Jahja Kokaj

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Jahja Kokaj, ka shprehur brengën e tij për humbjen e mijëra orëve mësimore të nxënësve, si…

​Deputetit të LVV-së i hakohet llogaria në Facebook, i kërkojnë para për t’ia rikthyer

Deputetit të Lëvizjes Vetëvendosje, Jahja Kokaj, i është hakuar llogaria e tij zyrtare në Facebook, ndërsa i kanë një shumë…

​Deputeti Kokaj tregon konceptin e “hapjes së qiellit”

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Jahja Kokaj është përfshirë në debatin ndërmjet kryeministrit Albin Kurti dhe deputetit të PDK-së, Enver Hoxhaj.…

​Kokaj: Jam para jush për të ulëritur, eksperti gjerman i meriton 25 mijë euro

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Jahja Kokaj, në seancën e jashtëzakonshme për krizën energjetike në vend, foli për hulumtimet e tij…

Kokaj ia kthen Kastratit, e quan rosak dhe dordolec

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Jahja Kokaj i është kundërpërgjigjur deputetit të PDK-së, Ardian Kastrati, pas “talljeve” të tij seancën e…