Itali: Fushata e vjedhjes së llogarisë në Instagram po vazhdon

Një fushatë vjedhjeje e llogarisë në Instagram po vazhdon në Itali, tha të enjten agjencia kombëtare e sigurisë kibernetike. Një…

​I shënoi dy gola, Grifo: Shqipëria skuadër e madhe

Lojtari që i shënoi dy gola Shqipërisë, Grifo, ka lavdëruar kombëtaren shqiptare duke theksuar pas ndeshjes se kuqezinjtë janë një…

S’mjafton angazhimi, kualiteti i Italisë gjunjëzon Shqipërinë

Ka përfunduar me fitoren e Italisë ndaj Shqipërisë miqësorja ndërmjet këtyre dy kombëtareve e zhvilluara të stadiumin “Air Albania” në…

​Sfidë e zjarrtë mes Shqipërisë e Italisë, Broja largohet i lënduar

Është ndezur jashtëzakonisht shumë sfida ndërmjet Shqipërisë dhe Italisë në “Air Albania”. Kuqezinjt po e kërkojë me ngul golin e…

Shqipëria kërkon ta rikthejë rezultatin ndaj Italisë, nis pjesa e dytë

Ka nisur pjesa e dytë e ndeshjes miqësore ndërmjet Shqipërisë dhe Italisë në “Air Albania” në Tiranë. Italia është në…

Italia përmbysë shpejtë avantazhin e Shqipërisë

Italia ka përmbysur epërsinë fillestare të Shqipërisë pasi tashmë ka shënuar edhe golin e dytë. Një pakujdesi e fazës defanzive…

Kjo është atmosfera në “Air Albania” para ndeshjes Shqipëri-Itali

Pas pak minutash në stadiumin “Air Albania” në Tiranë Shqipëria do të ballafaqohet në një ndeshje miqësore me ish-kampionin e…

Shqipëria zhvillon sot miqësoren e “luksit” kundër Italisë

Sonte me fillim nga ora 20:45 e gjithë vëmendja do të jetë te stadiumi “Air Albania”, ku Kombëtarja e Shqipërisë…

Asllani: Dua më shumë minuta në kombëtare, ta ndihmojmë trajnerin Edy Reja

Kombëtarja shqiptare ka filluar grumbullimin për dy ndeshjet miqësore me Italinë dhe Armeninë, që do të luhen në stadiumin “Air…

Reja: Emocionuese sfida me Italinë, do t’i këndojë dy himnet, të ardhmen e vendosim pas dy miqësoreve

Shqipëria do të luajë dy takime miqësore në ditët e ardhshme. Kuqezinjtë presin Italinë në “Air Albania” (16 nëntor), teksa…