Këtu mund ta ndiqni LIVE ndeshjen mes Kosovës e Ishujve Faroe

Ka filluar të zhvillohet minuta e parë e ndeshjes miqësore mes Kombëtares së Kosovës dhe asaj të Ishujve Faroe. “Dardanët”…

Hendboll/Kosova mposht Ishujt Faroe

Kombëtarja e Kosovës në hendboll në konkurrencën e femrave ka shënuar sot fitore kundër Ishujve Faroe, ndeshje kjo e vlefshme…