Osmani takon ish presidentët: Ndërtimi i një modeli të ri të konsultimit i domosdoshëm

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka pritur në takim ish-presidentët, Fatmir Sejdiu, Behgjet Pacolli dhe Atifete Jahjaga. E para e…
error: