Moti për sot

Gjatë ditës së sotme në Kosovë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Instituti Hidrometeorologjik i…

Moti për sot

Mot me vranësira dhe intervale me diell do të mbajë gjatë ditës së sotme në Kosovë. Temperaturat minimale parashihet të…

Moti me shi edhe sot

Mot me shi e intervale me diell do të mbizotërojë sot në Kosovë. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar…

​Sot mot me shi

Sot do të mbajë mot i ndryshueshëm në Kosovë. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se gjatë kësaj të…

Moti sot në Kosovë

Moti në Kosovë gjatë të mërkurës do të jetë i vranët dhe me intervale me diell. Temperaturat minimale do të…