Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Arrestohet ish-ylli i Interit, raportohet për zënkë në familje

Një video me pamje jo të mira është duke qarkulluar nëpër internet, ku në të vërehet i gjakosur ish-lojtari i…

Capello: Interi e ka fituar titullin, Milani e humbi atë pas disfatës nga kjo skuadër

Fabio Capello tha që Interi e ka fituar titullin pas fitores 2-1 ndaj Torinos dhe donte ta uronte trajnerin Antonio…

Juventusi dhe Interi vazhdojnë me fitore, Milani ndalet nga Napoli

Sot kemi pasur rastin të shohim ndeshje interesante në Serie A. Përballjet më të mira të xhiros 27 në Serie…

Parma mposht Romën, Interi vazhdon me fitore

Parma ka zhvilluar sot ndeshje si vendas kundër Romës, ku ka arritur ta befasojë me fitore, duke e mposhtur me…

Interit i vjen Atalanta për ta stopuar marshin drejt titullit, formacionet zyrtare

Interi sonte në “Giuseppe Meazza” do të ketë punë të vështirë përballë Atalantës, skuadër kjo e cila nuk i frikësohet…

Serie A, Milan do të kërkoj fitoren që të ruaj hapin drejt titullit me Interin

Liga kryesore e Italisë, e njohur ndryshe edhe si Serie A, do të vazhdoj sot me disa ndeshje interesante në…

Interi pret në shtëpi Juventusin, të rejat rreth formacioneve

Sot zhvillohet gjysmëfinalja e parë e Kupës së Italisë, ku Interi pret në shtëpi Juventusin, derbi ky i njohur ndryshe…

​Interi kalon tutje në Kupën e Italisë, do të ballafaqohet me Milanin

Interi ka siguruar një vitore të vonshme kundër Fioretinës për të kaluar tutje në Kupën e Italisë me rezultat 2-1.…

Interi kalon në epërsi ndaj Fiorentinës – video

Skuadra e Interi ka kaluar në epërsi ndaj Interit në ndeshjen e vlefshme për Kupën e Italisë. “Neroazzurrët” realizuan përmes…

Disa nga emrat që kanë luajtur për Realin dhe Interin

Bota e futbollit na sjell shumë ngjarje të mëdha, ku ndër më të mirat dhe më interesantet padyshim janë transferimet.…
error: