​Parashikimi i motit

Mot i vranët e me reshje shiut do të mbizotërojë sot në vendin tonë e të cilat gjatë ditës do…

Parashikimi i motit

Mot me vranësira dhe intervale me diell do të vijojë të mbajë mbi vendin tonë. Vranësira më të fokusuara dhe…

Parashikimi i motit

Gjatë së premtes parashihet të mbajë mot me vranësira dhe me intervale me diell. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës parashikon që…

​Fundjavë me mot të vranët dhe riga shiu

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se të shtunën dhe të dielën do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe…

​Parashikimi i motit

Sot në vendin tonë parashihet të mbajë mot i vranët dhe me pak rreze dielli. Vranësirat vende-vende parashihen të sjellin…

​Moti sot në Kosovë

Gjatë ditës së sotme parashihet të mbajë mot i vranët dhe me intervale kohore me diell. Temperaturat minimale do të…

Parashikimi i motit

Dita e parë e muajit tetor do të jetë me diell dhe vranësira të pjesshme, por që nuk përjashtohen që…

​Moti sot

Sot vendi ynë do të ndikohet nga masat e qëndrueshme të ajrit, të cilat do të kushtëzojnë mot të qëndrueshëm…