​Parashikimi i motit për dy ditë

Nesër dhe të enjten pritet që të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Të enjten parashihen reshje të…

Moti për dy ditët e ardhshme

Gjatë dy ditëve të ardhshme mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet…

Moti nesër në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se pas këtyre ditëve të fundit me temperatura të larta, vendi ynë do të…

Moti për dy ditët e ardhshme

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se gjatë dy ditëve të ardhshme mbi vendin tonë do të mbajë…

Moti në Kosovë për pesë ditët e ardhshme

Java e dytë e muajit janar do të kushtëzohet me kushte të paqëndrueshme meteorologjike si pasojë e masave të ajrit…

Moti në Kosovë

Gjatë dy ditëve të ardhshme mbi vendin tonë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale diellore. Vranësirat ditën…

Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme në Kosovë

Fushat me presion të lartë atmosferik që kanë përfshirë vendin tonë do të vazhdojnë ta mbajnë këtë situatë të qetë…

Moti sot me diell dhe vranësira

Edhe sot, gjatë ditës së dytë të këtij viti do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Sipas…

Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme

Gjatë dy ditëve të ardhshme mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje shiu. Të…

Moti nesër në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se nesër do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe vende-vende me riga të…