Kurti s’ka informacion për ndërhyrjen e KFOR-it në veri

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka deklaruar se s’ka asnjë informacion për ndërhyrjen e KFOR-it në veri për zhbllokimin e…

Bislimi raporton për takimet në Bruksel: Nuk ka pasur dialog, vetëm informacion nga Lajçak

Me debate dhe përplasje është përcjellë raportimi i zëvendëskryeministrit të Kosovës, Besnik Bislimi në Komisionin për Punë të Jashtme dhe…
error: