Tri raste të reja e tre të shëruar nga Covid 19

Ministria e Shëndetësisë së Kosovës në raportin 24-orësh ka njoftuar se janë konfirmuar edhe 3 raste të reja më Covid…

Një i infektuar me COVID-19 në 24 orët e fundit

Bazuar në të dhënat e fundit të Ministrisë së Shëndetësisë në Kosovë  një qytetar është infektuar me koronavirus. Ministria e…

3 të infektuar me Covid 19 në Kosovë

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë infektuar 3 qytetarë me koronavirus. Janë…

4 të infektuar me koronavirus gjatë 24 orëve në Kosovë

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë infektuar me koronavirus 4 qytetarë. Bëhet…

Publikohen rastet e reja të të infektuarve me Covid 19

Ministria e shëndetësisë ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar edhe 51 raste të reja të të…

203 raste të reja me Covid 19 në Kosovë

Ministria e Shëndetësisë bën të ditur se në 24 orët e fundit janë shënuar 203 raste të reja me coronavirus…

Ka rënë numri i pacientëve që po trajtohen nga Covid 19

Shërbimi, Spitalor, Klinik dhe Universitar i Kosovës ka njoftuar se aktualisht 38 pacientë janë të hospitalizuar dhe po marrin shërbime…

274 raste të reja me Covid në Kosovë

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit  edhe 274 persona kanë rezultuar  pozitiv me Covid-19. Po…