Moti sot

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot i qetë, me pak vranësira të ulëta deri në mesatare. Sipas Institutit…

Mot me diell dhe vranësira

Në vendin tonë sot pritet të mbajë mot kryesisht i ngjashëm me ditët e kaluara, diell dhe vranësira të herëpashershme.…

​Parashikimi i motit

Edhe sot, në vendin tonë parashihet të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Në vlerat e temperaturave minimale…

​Moti sot

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot me diell dhe relativisht i ngrohtë. Ndryshe nga dje për sot parashihen…

​Parashikimi i motit

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot me diell dhe relativisht i ngrohtë. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat…

​Moti sot

Në vendin tonë sot pritet të mbajë mot kryesisht me diell dhe temperatura kryesisht të ngjashme me ditët e fundit.…

​Mot i vranët dhe me intervale të shkurta me diell

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me intervale të shkurta me diell. Vranësirat vende-vende…

​Sot mot me diell

Sot në vendin tonë parashihet të mbajë mot me diell dhe relativisht i ngrohtë. Sipas Institutit Hidrometeorologjik, temperaturat minimale do…

​Moti sot

Në vendin tonë sot pritet të mbajë mot kryesisht i qetë, me vranësira dhe intervale me diell.Sipas Institutit Hidrometeorologjik të…

​Moti sot, ulje e lehtë e temperaturave

Sot në vendin parashihen ulje të lehta të temperaturave maksimale. Moti do të shoqërohet kryesisht me vranësira të stadit të…