Koprani i LDK-së: Të tjerët në panik, ne jemi në pritje të fitores së madhe

Kandidati i LDK-së për asamble komunale të Podujevës, Ilir Koprani, përmes një statusi në Facebook, ka falënderuar të gjithë simpatizantët…

Kandidati për asamble të Podujevës Ilir Koprani viziton KH Llapi

Kandidati për asamble komunale të Podujevës nga radhët e LDK-së Ilir Koprani së bashku me kandidatin e kësaj partie për…

Hyseni prezanton Kopranin: Një afarist i suksesshëm që do të mbështesë sportin

Kandidati për kryetar të Komunës së Podujevës nga radhët e LDK-së, Ekrem Hyseni ka prezantuar njërin prej kandidatëve për asamble…

Ambasador për mikpritje-hoteli pranë Rërës së Hedhur gati për sezonin verorë

Është ambasador në fushën e hotelerisë dhe shërbimet që ofron. Hotel Ambassador ndodhet në vendin e quajtur Rëra e Hedhur…