Moti për sot dhe nesër

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot dhe nesër do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara.…

Parashihet mot me diell

Sot në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar…

Moti sot

Gjatë ditës së sotme parashihet të ketë reshje shiu dhe bore. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se temperatura…

Moti për sot dhe katër ditët e ardhshme

Megjithëse java do të fillojë me mot të mirë dhe me temperatura të ngjashme me ato të ditëve të fundit,…

Parashikimi i motit

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale kohore me diell.…

​Moti sot dhe nesër

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se gjatë dy ditëve do të mbajë mot i vranët dhe me intervale…

Moti për sot

Gjatë ditës së sotme në Kosovë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Instituti Hidrometeorologjik i…

Sot mot me shi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) paralajmëroi njoftoi se sot (e mërkurë) dhe nesër (e enjte) do të mbajë mot i…

Moti për sot

Gjatë ditës së sotme në Kosovë moti do të jetë me intervale me diell dhe vranësira të ndryshueshme. Instituti Hidrometeorologjik…

Moti për sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se vendi ynë do të vazhdojë të mbetet nën ndikimin e masave të…