Moti sot dhe nesër

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë dy ditëve të ardhshme do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe…

​Moti për sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se edhe gjatë ditës së sotme do të mbajë mot i paqëndrueshëm dhe…

Sot mot me shi dhe reshje bore

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka paralajmëruar se gjatë ditës së sotme do të ketë reshje shiu dhe bore. Temperaturat…

​Moti sot me diell dhe vranësira

Gjatë ditës së sotme do të mbaj mot me diell dhe vranësira. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se…

Moti për sot

Gjatë ditës së sotme do të mbajë mot kryesisht i vranët. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) njoftoi se temperaturat minimale…

Moti për sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se nga sot parashihet që reshje bore të ketë vetën nëpër disa zona,…

Edhe sot priten reshje bore

Edhe gjatë ditës së sotme do të ketë reshje bore në Kosovë. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se…

​Parashikimi i motit

Do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Vranësirat ditën e sotme kryesisht në pjesën e dytë të…

Moti për sot dhe nesër

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot dhe nesër do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara.…

Parashihet mot me diell

Sot në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar…